12. 5. 2013

Slečna Michaela

Zdravím, zbloudilé duše, které čtou tyto řádky. (Jak filozoficky napsané. Ha.)

Nechci se představovat, nebaví mě to. Jsem slečna, v blogovém světě známá jako Minnie - tedy kdysi tak známá. Dlouho jsem na blog nepsala. Jako na svůj stařičký, který jsem měla asi od února 2007, z mnoha důvodů. Nyní jsem poslední dobou uvažovala k vrácení se na blog.cz. Ale nakonec jsem se rozhodla založit si blogspot. Protože ten je teďka víc cool, ne? Toho si nevšímejte. Zvláštní, že mi nedošlo, že tu budu mít své jméno, ale to už je teď jedno. Měnit se mi to nechce. Každopádně začínám s novým začátkem, s čistým štítem. Nechtěla jsem se vracet ke starému blogu. Protože to je minulost a já chci žít přítomností - protože nyní je ze mě beztak úplně jiný člověk, snad lepší...? Nevím, ale jiný určitě. Nemám v plánu tu plkat o starých časech, jsou pryč. Co se stalo, stalo se. Konec, tečka, vykřičník či otazník...

Tolik k úvodu.
Teď už tu budou jen články aktuální. Žádné představování.
Takže snad se mi povede vést nějakým způsobem tento blog, ať nemarním název a stránku. Protože věřte, že je nesnesitelně těžké vymyslet inteligentní název a adresu blogu, když je všechno zabrané! Mě to trvalo asi tak 2 hodiny. Jop. Nechápu, proč ti lidé ten svůj blog nesmažou, když na něj beztak nic nepíšou. To dělají jak naschvál. Pokaždý když už jsem něco vymyslela, tak ten blog už existoval, ale NIC na něm nebylo. Ty lidi jsou takoví židi. Psotník na ně.

No, kdybych tuhle stránku marnila, tak mi to dejte vědět. A já to tu zase smažu. Ať v dalším paralelním vesmíru nenaseru sama sebe. Nebo tak nějak.

Amen.