28. 5. 2015

Život s IKEA

Nemám v plánu dělat nějaký reklamy na nábytek, ale pravdou také je, že se mi nábytek z Ikea vážně líbí nejvíc. A to já projela spousty obchodů and stuff. Takže zřejmě budu také jedna z těch (rádoby) blogerek, které mají celý byt jako reklamu na Ikeu. Ale mě to nevadí, jsem ráda, že jsem spokojena se svým výběrem, ačkoliv u některých věcí stále váhám a to především z toho důvodu, že nemám tolik peněz na všechno, co bych chtěla. Momentálně.

Ale pojďme vás čtenáře zasvětit trošku hlouběji do toho, co se nyní v mém životě odehrává. Krom toho, že mám stupidní zkouškové a jsem neskutečně líná se učit, ale pořád o tom, že se učit musím, mluvím a krom toho, že v práci mi dali víc práce, takže teď v práci musím fakt pracovat, což se mi moc nelíbí, takže asi práci změním (kecám, stejně si tu sem tam najdu čas na blbosti), tak plánuji stěhování. FANFÁRY! Byt ještě nemám úplně jistý, mám jich pár vyhlídnutých a čekám, který z nich mi vyjde. Se žádným nejsem na 100% spokojená, ale přijde mi, že to prostě není tak úplně reálné. Ne v Pardubicích, kde jsou byty většinou drahý a hnusný a starý. Ale jde mi spíš o to, abych bydlela ve městě. Vesnice má své výhody, ale já jsem člověk, který má rád možnosti a ty mi na vesnici vážně chybí. Ono i Pardubice mi přijdou dost malý. Časem přemýšlím nad něčím větším... Uvidíme.

No a protože nevlastním žádný nábytek, je potřeba ten prázdný byt něčím vybavit. Abych měla na čem spát, do čeho dát své knihy, na čem snídat, do čeho dát jídlo a podobně. Proto teď každý den koukám na stránky různých obchodů prodávajících nábytek a hledám. Dopadlo to tak, že Ikea je prostě má volba. Mám ráda Švédsko a jejich styl.

A jelikož nejsem úplně nadaná v tom, abych od oka odhadla, co se k sobě fakt jako hodí, tak si takhle po večerech hraji s Photofiltrem (Photoshop mám také, ale v tom jsem fakt noob) a sestavuji si nábytek, abych zjistila, jak spolu ladí a podobně. Takže Vám teď ukáži svoji finální představu (kterou ještě asi několikrát pozměním) a chci slyšet VÁŠ NÁZOR. (né na to, že neumím grafiku, ale na ten nábytek a styl - díky)

PS: Ta hnědá židle je jediný kus nábytku, který vlastníme - je to přítelův trůn - a proto jej v novém bytě musíme mít (chápete).

Ložnice/pracovna

Obývák


Jaký názor máte na Ikeu? Máte odtamtud něco? Vydrží ten nábytek?